Kiermasz dla Anii 30 maja

Kiermasz dla Anii 30 maja

Od jakiegoś czasu bardzo wierzę w karmę i w to, że ona wraca. Zresztą fajnie jest pomagać, serio 🙂

Tym razem to nie Projekt jest tutaj tematem numer jeden, a mała istotka o imieniu Ania. Nie minął miesiąc od narodzin jak okazało się, że choruje na nieuleczalną chorobę jaką jest SMA. Ta straszna choroba zabiera mięsień po mięśniu…

Gdy zobaczyłem post, to od razu postanowiłem pomóc. Organizatorzy bardzo się ucieszyli, że sam wyszedłem z inicjatywą zagrania. Dodatkowo wiedziałem, że mogę liczyć na mój niezawodny team i od razu w ciemno, powiedziałem, że tego dnia pojawią się też ze mną kamerzysta i fotograf.

Paula, Maciek, dziękuję, że jak zawsze mogłem na was liczyć.

Jak wyglądał dzień w skrócie ?

Wzięliśmy udział w Zielonogórskim dniu dziecka, gdzie odbył się kiermasz- z którego cała suma została przekazana na ten szczytny cel jakim jest terapia genowa dla naszego aniołka. Jest to najdroższy lek na świecie, który nie jest refundowany.  Fotografka robiła zdjęcia na przygotowanym tle, a później wysyłała je na email osobom sfotografowanym. Maciej nakręcił cudowny materiał z całego wydarzenia. Go oraz zdjęcia zobaczycie poniżej.

Dj Mateusz oraz pomocny, jak zawsze Dj Krzysiek rozkręcali uczestników dobrą muzyką i konferansjerką. Dodatkowo przekazliśmy ponad 100 firmowych smyczy na klucze, za które trzeba było wrzucić minimum 5 złotych do puszki. Zeszły wszystkie, uwierzycie ?

Podczas tego dnia Zielona Góra pokazała siłe i uzbieraliśmy ponad 20 tysięcy złotych.

Minęło sporo czasu ale nareszcie możemy to napisać… UDAŁO SIĘ! Dziękujemy wszystkim ludziom o wielkim sercu, którzy zdecydowali się pomóc. Jest nam niezmiernie miło, że jako team mogliśmy dorzucić od siebie cegiełkę w tej ważnej chwili.

Zdjęcia autorstwa: Paula Słodka

Autor filmu: Maciej Pelczyński