Fabian

Didżej & Konferansjer

Cześć! Nazywam się Fabian Niewiedział i chętnie rozkręcę twoje wesele.

Muzyką interesowałem się od najmłodszych lat, a od 2013 roku zostałem zawodowym DJ’em. Swoje pierwsze nuty odtwarzałem w klubie Stary Młyn w Zielonej Górze. Grałem również w takich klubach jak Havana Żary, Stodoła Szprotawa, Stare Villa Casino Słubice, klub u Ojca, klub Pokusa. Od 2019 roku jestem rezydentem Hot Shots Music Club & Bilard jednego z najbardziej ekskluzywnych klubów w Zielonej Górze.

Przez te wszystkie lata grałem również na różnych imprezach okolicznościowych, zaczynając od osiemnastek przez czterdziestki i wszystkie możliwe tego typu imprezy. Zaowocowało to zdobyciem ogromnego doświadczenia oraz pewności siebie.

Od 2020 roku zakochałem się w graniu wesel. Uwielbiam je za to, że panuje na nich niepowtarzalna nigdzie indziej atmosfera. W powietrzu czuć za każdym razem magię tego wyjątkowego dnia, a ja kocham sprawiać, że ten dzień staje się ich najlepszą imprezą w życiu.

Mój ulubiony scenariusz wesela to taki, że do godziny 24 gram tradycyjne weselne utwory, a po północy uwielbiam odpalić wrotki i za waszą zgodą, zamienić wasz weselny parkiet w najlepszą imprezę w okolicy! Muzyka dyskotekowa oraz klubowa jest moją najmocniejszą stroną, więc jeśli dostanę od was zielone światło, to taki styl kocham grać najbardziej.

Praca z mikrofonem nie jest mi obca oraz wyjście na parkiet sprawia mi ogromną przyjemność. Jeśli sytuacja tego wymaga to chętnie poprowadzę zabawy i animacje na waszym weselu.

Prywatnie uwielbiam zamknąć się w studiu i tworzyć własne piosenki oraz remixy. Kocham też sport, w szczególności piłkę nożną.

Sprawdź moją listę z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Moje social media:

Posłuchaj mojej Playlisty!

Serdecznie zapraszam do przesłuchania mojej weselnej playlisty. Znajdziecie na niej moje ulubione kawałki, które porwą do tańca każdego!