Kamil

Didżej & Wodzirej & Konferansjer

Cześć !
Nazywam się Kamil Pilawa Jestem dj-em, wodzirejem oraz konferansjerem! Trochę człowiek orkiestra, ale jednak ciągle dj!

Pasją na pewno zaraził mnie mój tata, który również jest djem! Wspomnę tylko, że pierwszy raz do klubu, zabrał mnie jak miałem 3 latka. Reszty domyślcie się sami 😀

Od 2011 roku prowadzę regularnie imprezy, a ich różnorodność w tym okresie spowodowała, że moje doświadczenie z różnymi gatunkami muzycznymi jest na bardzo wysokim poziomie. Moim największym sukcesem muzycznym, jest wygranie Winobraniowego Turniej Djskiego, które odbyło się w 2018 roku w klubie X-demon Zielona Góra. Zaowocowało to w późniejszym czasie, zatrudnieniem mnie w klubie X-Demon Wrocław.

Muzyka dyskotekowa, oraz klubowa jest moją najmocniejszą stroną, ale nie oznacza to, że nie potrafię puścić Krzysia Krawczyka, czy Kawiarenek, aby porwać twoją ciocię i wujka do tańca. Praca z mikrofonem sprawia mi dużo radości i nie jest mi obca. Prowadzę całe wesele od wejścia Pary Młodej na parkiet, aż do oczepin włącznie.

Zawsze jestem otwarty na nowe pomysły, a zabawy oraz muzykę dobieram indywidualnie, ponieważ zależy mi, aby trafić idealnie w gust muzyczny Pary Młodej.

Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby Wasz najważniejszy dzień w życiu, był pełen dobrej zabawy, prowadzonej oczywiście ze smakiem i dobrym humorem.

Prywatnie lubię tworzyć muzykę (od podstaw) oraz interesuję się sportem, a najbardziej piłką nożną, którą również trenuje.

Sprawdź moją listę z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Moje social media:

Posłuchaj mojej Playlisty!

Serdecznie zapraszam do przesłuchania mojej weselnej playlisty. Znajdziecie na niej moje ulubione kawałki, które porwą do tańca każdego!

Obejrzyj mój podcast!