Kaludia

Makijażystka

Cześć mam na imię Klaudia

Makijażem interesowałam się już od najmłodszych lat. Zaowocowało to tym, że pasję zamieniłam w pracę i postanowiłam robić to profesjonalnie i zawodowo.

Jak coś robię, to zawsze jestem w pełni zaangażowana i daję z siebie 100 procent, dlatego szkoliłam się u najlepszych wizażystów w Polsce i za granicą. Mój styl i technika wyróżnia się na tle pozostałych wizażystek.

Szybko reaguje na najnowsze makijażowe trendy, co możecie zobaczyć po moich pracach, które wrzucam na instagrama i facebooka. Prywatnie lubię siłownię oraz interesuje mnie temat psychologi. Bardzo ciężko się pisze o sobie, co pewnie sami wiecie, więc skupię się na tym co jest moją największą pasją czyli makijażu.

Poznajcie mnie dokładniej poprzez mój autorski opis właśnie tej dziedziny 🙂

Makijaż to nie tylko kilka kosmetyków przypadkowo nałożonych na twarz. To zaoszczędzony czas na samodzielne próby, zaoszczędzone pieniądze na kosmetyki, których być może już więcej nie użyjemy oraz przede wszystkim wygoda i pewność, ze nic się nie rozmaże oraz, ze makijaż wytrzyma długie godziny.

Przy pomocy profesjonalnego makijażu możemy wyszczuplić nasza twarz, podkreślić kości policzkowe, ukryć opadająca powiekę, wymodelować oko, wyrównać kolor cery i nadać jej zdrowego blasku, zatuszować cienie pod oczami. I wiele innych rzeczy, którymi pewnie będę mogła Was zaskoczyć.

Jeśli chodzi o makijaż wiele z Was przeszło długą drogę. Rozpoczynając od nietrwałych prac, poprzez źle dobrany kolor podkładu, przemalowanie, aż po wyjście z gabinetu i zmycie makijażu w domu.  Gdyby się dłużej zastanowić na pewno przypomniałabym sobie jeszcze kilka historii.

Zarezerwuj termin i przekonaj się dlaczego tak wiele osób zdecydowało się przyjść  na makijaż właśnie do mnie i przychodzi do dziś. Cieszę się ze udało mi się pokazać tym osobom, że makijaż może być wykonany etapami nad którymi klientka ma kontrole(W każdej chwili możemy coś dodać lub ująć), ze może być trwały i podkreślać urodę.

Moje social media: