Kornelia

Nauczycielka tańca

Nazywam się Kornelia Kopaczyńska. Zajmuję się tańcem od kiedy pamiętam, można powiedzieć, że mam to we krwi.  Mój tata też jest tancerzem i uwielbianym trenerem tańca. Moja siostra również zajmuje się tańcem. Jest baletnicą i tańczy w zespole baletowym Opery w Zurychu.

Jestem certyfikowaną instruktorką tańca sportowego oraz instruktorką fitness. Jestem zapasjonowana tańcem i każdy dzień mojego życia poświęcony jest jego rozwojowi lub uczeniu tańca innych.

Cieszę się, że moje życie ułożyło się tak, że moja praca, to moja pasja.

W czasie wolnym uwielbiam podróżować i zwiedzać. Czas pandemii pokazał mi, że w okolicach Zielonej Góry, kryją się niesamowite miejsca, którym również warto poświęcić czas. Bardzo lubię uczyć się nowych rzeczy i podejmować aktywności i wyzwania! To pozwala mi rozwijać się, kreować swoją osobowość i daje niezwykłe uczucie satysfakcji.

W minionym lipcu obroniłam tytuł magistra Psychologii i byłam z siebie bardzo dumna. Niełatwo było łączyć pracę, studia i sport, którym jest taniec towarzyski i wymaga codziennych treningów oraz częstych wyjazdów na szkolenia i turnieje. To nauczyło mnie dobrej organizacji czasu i odpowiedniego planowania.

Dzięki moim doświadczeniom mogę przyznać, że jestem osobą konsekwentną, jeśli za coś się biorę, to muszę to doprowadzić do końca, aż będę zadowolona z efektów.

Bartek

Nauczyciel tańca

Tańczę taniec towarzyski od ok 20lat.

Moja  specjalność to tańce standardowe.

Posiadam międzynarodową klasę taneczną „S”, jestem finalistą Mistrzostw Świata w 10 tańcach, wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w kategorii dorosłych, a także  Akademickim Mistrzem Polski. Wielokrotnie występowałem na turniejach za granicą- Anglia, Portugalia, Niemcy, Francja, Irlandia, Włochy, Austria, a także USA w Nowym Jorku oraz Bostonie.

Posiadam legitymacje Instruktora Tańca Sportowego. Poza tym uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca,  ludzi a w szczególności smaki i potrawy.

W wolnych chwilach lubię gotować, obejrzeć  dobry film, a także spotkać się z przyjaciółmi