Krystian

Fotograf

Cześć,

jestem Krystian i to właśnie ja jestem po drugiej stronie aparatu.

Będzie mi miło jeśli będziecie się do mnie zwracać po imieniu. 🙂

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się w 2015 roku,a to wszystko za sprawą żony, która zaraziła mnie właśnie tą pasją. Przez cały ten czas szkoliłem się i szukałem swojego stylu, aż wreszcie udało się!

Nastąpił przełom kiedy poczułem, że dojrzalem do fotografii ślubnej – rok 2020 był najbardziej owocny i postanowiłem zająć się tylko i wyłącznie fotografią ślubną i porzuciłem pracę na etacie.

W fotografii stawiam na naturalne reportażowe kadry – one nigdy nie wyjdą z mody i będziecie do nich wracać z uśmiechem na twarzy nawet za kilkadziesiąt lat.

Moim zadaniem jest pokazanie Waszego dnia w jak najbardziej naturalny sposób bez sztucznego pozowanie. Ogranicznam je do minimum. Stawiam na emocje towarzyszące Wam w dniu ślubu – Waszą miłość.

Często pary pytają mnie o porady dotyczące ślubu, zawsze chętnie służę radą w końcu człowiek przeżył niejedno wesele 😉 Fotografia ślubna jest zdecydowanie moją ulubioną gałęzią tej szerokiej działalności. Do każdej pary podchodzę indywidualnie i ze szczególną dbałością o detale.

Prywatnie, jestem szczęśliwym mężem, a od 2019 roku również tatą. W wolnym czasie lubimy podróżować z rodziną i często przy okazji takich wyjazdów szukamy nowych miejsc na sesje zdjęciowe ( czy to już zboczenie zawodowe ? ) zdradzę Wam, że dorobiliśmy się już mapy z miejscami na Wasze sesje ślubne/narzeczeńskie.

Dodatkowo sam robię pendrive i graweruje pudełeczka w których są oddane Wasze zdjęcia 🙂

Moje social media: