Marta

Fotograf

Cześć !

Jestem Marta.

Fotografuję ludzi i ich emocje stawiając na naturalność.

W swojej pracy najbardziej cenię niepowtarzalność chwil i możliwość zatrzymania ich na zawsze. Z każdym kolejnym rokiem zdjęcia nabierają większej wartości i przenoszą nas w czasie do ważnych dla nas chwil, pozwalając przeżyć je jeszcze raz.

Swoją miłość do fotografii odkryłam kilka lat temu, a dzięki mojej ciągłej potrzebie rozwoju i samorealizacji od amatora szybko stałam się profesjonalnym fotografem.

Zajmuję się sesjami kobiecymi, lifestyle i oczywiście ślubami, bo, gdy tylko odkryłam jaką radość i emocje daje mi towarzyszenie Wam w Tym najważniejszym dniu, wiedziałam, że chcę wejść w świat fotografii ślubnej i zostać tu na długo.

Do mojej pracy podchodzę z wielkim zaangażowaniem, jestem z Wami przed ślubem, w trakcie, jak i po. Zawsze służę dobrą radą i wskazówkami przy organizacji i chętnie dzielę się z wami sprawdzonymi tipami, po to, żeby Wasz Dzień wyszedł jak najlepiej!

Wyznaję zasadę „nie ilość, a jakość”, dlatego do każdego zdjęcia przykładam się w 200%. W końcu mi, tak jak i Wam, zależy na najpiękniejszych zdjęciach, pełnych uczuć, emocji i wzruszeń.

Bardzo ważna jest dla mnie dobra komunikacja i wspólny vibe dla Waszego komfortu w pracy ze mną, dlatego zawsze bardzo o to dbam. Luźna i swobodna atmosfera to już połowa sukcesu i oczywiście mniej stresu w tym i tak już szalonym dniu!

Prywatnie jestem miłośniczką przyrody, gór, szczęśliwą posiadaczką trzech kotów.

Lubię słuchać rocka, spać pod namiotem i pić herbatę zamiast kawy 😉 Wieczory spędzam na grach planszowych z przyjaciółmi lub przy dobrym serialu, czasem znajdę tez chwilę na gitarę lub ukulele.

Jeśli choć część „mnie” pasuje do Was, zapraszam do wspólnej podróży przez najważniejszy dzień Waszego wspólnego życia.

Moje social media: