Marta

Fotograf

Cześć! Jestem Marta.

Fotografuję ludzi i miłość.

W swojej pracy najbardziej cenię niepowtarzalność chwil i możliwość zatrzymania ich na zawsze. Zdjęcia nabierają większej wartości wraz z biegiem lat i przenoszą nas w czasie do ważnych dla nas momentów, pozwalając przeżyć je jeszcze raz.

Zajmuję się sesjami par i reportażami ślubnymi, bo fotografowanie miłości między dwojgiem ludzi daje mi najwięcej radości i dostarcza wiele pozytywnych emocji.

Do mojej pracy podchodzę z wielkim zaangażowaniem, jestem z Wami przed ślubem, w trakcie, jak i po. Zawsze służę dobrą radą i wskazówkami przy organizacji i chętnie dzielę się z wami sprawdzonymi tipami, po to, żeby Wasz Dzień wyszedł jak najlepiej!

Wyznaję zasadę „nie ilość, a jakość”, dlatego do każdego zdjęcia przykładam się w 200%. W końcu mi, tak jak i Wam, zależy na najpiękniejszych zdjęciach, pełnych uczuć, emocji i wzruszeń.

Bardzo ważna jest dla mnie dobra komunikacja i wspólny vibe dla Waszego komfortu we współpracy ze mną, dlatego kontakt z Wami jest dla mnie zawsze na pierwszym miejscu. Luźna i swobodna atmosfera to już połowa sukcesu i oczywiście mniej stresu w tym i tak już szalonym dniu!

Prywatnie jestem miłośniczką przyrody, gór, posiadaczką trzech kotów i podróżniczką.

Lubię słuchać rocka, jeździć na koncerty, spać pod namiotem, a zamiast kawy wybieram herbatę. Wieczory, jeśli nie przy obróbce zdjęć, spędzam na grach planszowych z przyjaciółmi lub przy dobrym serialu, a czasem nawet znajdę chwilę na gitarę.

Jeśli choć część „mnie” pasuje do Was, to zapraszam Was na wspólną podróż po Waszym wyjątkowym dniu, która zaowocuje kadrami pełnymi wzruszeń i żywych wspomnień.

Sprawdź moją listę z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Moje social media:

Obejrzyj mój podcast!