Tomasz

Didżej

Hej! Mam na imię Tomek i chciałbym, żebyście mnie trochę poznali ! 🙂

Swoją przygodę z muzyką zacząłem od najmłodszych lat, kiedy to godzinami przesłuchiwałem sety przyniesione przez brata z klubu. W dalszych latach szansa na rozwój mojej pasji pojawiła się w szkole, gdzie byłem odpowiedzialny za prowadzenie imprez dla uczniów.

Kolejnym przystankiem mojej podróży z muzyką, było przypadkowe spotkanie z osobą, która pomogła mi i pchnęła mnie w wir świata muzyki. To dzięki niemu poznałem wielu DJi i wodzirejów z branży i z jego pomocą, mogłem jeździć jako techniczny i podpatrywać w pracy najlepszych, za co jestem niezwykle wdzięczny.

Następnym krokiem w mojej karierze były występy w zielonogórskich klubach muzycznych. Szlifowałem swój warsztat na cotygodniowych imprezach dla studentów, zamkniętych imprezach w klubie oraz  na prywatnych uroczystościach. To ciągle było dla mnie mało. Pojawiły się pierwsze zapytania o imprezy okolicznościowe.

Gościom podobało się na tyle moje prowadzenie oraz prezentowana przeze mnie muzyka, że bez zawahania chcieli, abym to ja mógł towarzyszyć im podczas ich najważniejszych imprez życia. Duże doświadczenie, zaowocowało tym, że moja biblioteka muzyczna jest na prawdę spora.

Posiadam warsztat muzyczny od klimatów lat minionych, muzyki dance, hity każdego dziesięciolecia, aż po utwory klubowe. Mój charakter oraz możliwość podpatrywania najlepszych w swoim fachu, pomogła mi nabrać pewności siebie i umiejętności pracy z dużą grupą ludzi.

Bez problemu wskakuje w wir zabawy z gośćmi, prowadząc układy taneczne bądź rozkręcając z nimi imprezę wraz z gadżetami.  Z mikrofonem czuje się swobodnie i uwielbiam kontakt z nowymi ludźmi. Nie ograniczam się do oklepanych schematów muzycznych, nie usłyszycie u mnie 6 piosenek disco-polo pod rząd. Zaskakuje gości łączeniem klimatów, ale z największa starannością techniki DJskiej.

Mam dużo pomysłów w swojej głowie. Jestem osobą, która nienawidzi stać w miejscu. Ciągły progres to dla mnie podstawa – dlatego ciągle poszerzam wachlarz zabaw integracyjnych i innych rzeczy o moje autorskie pomysły.

W kontakcie i pomysłach rozmawiając z organizatorami jestem elastyczny, dużo doradzam i zawsze znajduje wspólny język. Nigdy nie narzucam! Pamiętajcie, że to ma być impreza dla Was a ja tylko zrobię to tak, żeby była najlepsza.

W dalszym ciągu kontynuuje podróż mojego życia wraz z muzyką, na aktualnym etapie skoncentrowany jestem na prowadzeniu imprez okolicznościowych dla Was! Dodatkowo można mnie spotkać w zielonogórskich klubach X-Demon Zielona Góra oraz studenckim klubie „u Ojca”.

Prywatnie poza muzyką uwielbiam solidny wycisk na siłowni i sporty walki.

Sprawdź moją listę z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Moje social media:

Posłuchaj mojej Playlisty!

Serdecznie zapraszam do przesłuchania mojej weselnej playlisty. Znajdziecie na niej moje ulubione kawałki, które porwą do tańca każdego!