Wesele polsko – amerykanskie

Tym razem nasza ekipa w składzie Dj Kamil, fotograf Filip oraz kamerzysta Patryk ” podbijali” Zamek w Pułtusku.
Dzień opisany przez Dja Kamila.
Dodatkowe atrakcje : napis love, ciężki dym, fontanny iskier, nagłośnienie ślubu w plenerze

Wesele Polsko-Amerykańskie w oddalonym o ponad 500 km przepięknym zamku to było niezwykle wymagające wyzwanie, ale dla ekipy Projektu Wesele nie ma rzeczy niemożliwych!
Na miejscu pojawiliśmy się już dzień wcześniej, żeby być maksymalnie wypoczętym i skupionym.

W dzień wesela, przygotowania rozpoczęliśmy od nagłośnienia wyjątkowego ślubu humanistycznego podczas, którego mogliśmy usłyszeć i zobaczyć jaką wielką miłością darzą się Joanna i Joshua.

Wesele rozpoczęło się od pięknych życzeń i przemówień, a tuż po obiedzie mogliśmy zobaczyć pierwszy taniec do ulubionego utworu Pary Młodej, który dopełnił ciężki dym.

Już od pierwsze bloku muzycznego dostrzegłem, że goście weselni są wyjątkowo pozytywni i chętni do zabawy. Autorskie tańce choreograficzne jeszcze bardziej zintegrowały rodzine i przyjaciół Pary młodej.

Tort w ogrodzie oraz w tlę cudowny pokaz fajerwerków to gwarancja niesamowitych zdjęć oraz filmu, a o to zadbał złoty duet z naszego teamu czyli Filip i Patryk.

Warto wspomnieć, że w ten weekend przy jednym weselu pracowało, aż 5 osób.
Oprócz fotografa i kamerzysty, był z nami tłumacz Hubert i pomocnik techniczny Bartek.
Zawszse dbamy o to, żeby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Ten wyjątkowy dzień na długo zapadnie nam w pamięci.
Przepiękne miejsce, wyjątkowa Para Młoda i goście, którzy zawitali do nas z całej Polski, USA i Meksyku!
Od rodziców Pana Młodego dostałem nawet zaproszenie do miejsca, w którym mieszkają, czyli Texasu.
Mam głęboką nadzieję. że uda mi się ich odwiedzić.

Przeżyjmy ten dzień raz jeszcze, ale z perspektywy kamerzysty Patryka

Na amerykańskim weselu Joanny i Josh’a, które odbyło się w malowniczym Zamku w Pułtusku, czułem się jak jakbym cofnął się do XV wieku. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Niesamowity renesansowy styl, w którym zamek został zbudowany nasycił klimat tego Ślubu. Wyjątkowe wydarzenie było nie tylko piękną uroczystością, ale także uczczeniem miłości, która łączyła tę wyjątkową parę.

W momencie, gdy Joanna weszła do zamku, jej suknia ślubna emanowała elegancją i pięknem. Jej uśmiech i łzy wzruszenia, gdy patrzyła na Josha, były niezapomniane. Moim zadaniem było uchwycić każdy ten magiczny moment, który zatoczył nas wszystkich w kręgu miłości i emocji. Przemówienia wygłaszane przez bliskich były pełne ciepła i żartów, a moment, gdy Joanna i Josh dziękowali swoim rodzicom, był naprawdę wzruszający.
Wspólny toast, który wszyscy wznieśliśmy, był wyrazem naszego wsparcia i życzeń pomyślności dla nowożeńców.
Nie mogło zabraknąć wspaniałego tortu weselnego, który był nie tylko prawdziwym dziełem sztuki, ale także wyjątkowo smaczny.

Atmosfera wesela była niesamowita.
Goście bawili się doskonale, tańcząc do muzyki oraz oddając się zabawom.
Fajerwerki oświetliły wspaniałą okolicę i dodały wyjątkowego blasku tej niezapomnianej nocy.
Jako kamerzysta miałem przyjemność uchwycić te magiczne chwile na filmie. Widziałem, jak Joanna i Josh patrzyli sobie w oczy podczas pierwszego tańca jako małżeństwo, jak śmiali się z przyjaciółmi i rodziną, jak byli pełni nadziei i radości wobec przyszłości.

To było nie tylko wesele, to była opowieść o miłości, która jest silniejsza niż wszystko inne. Byłem zaszczycony, że mogłem być częścią tego niezwykłego dnia i uwiecznić te chwile na wieczność.
Joanna i Josh, życzę Wam miłości i szczęścia, które towarzyszyć będą Wam przez całe życie. Wasze wesele było niezapomniane i pełne magii. Pozdrawiam i ściskam !