Wesele w Cicha 23

Cicha 23 to przede wszystkim wszechobecność natury. Jest to nasza propozycja na spędzenie wyjątkowego czasu w naturalny i swobodny dla każdego sposób.

Idea Cichej 23 zakłada powrót całkowicie zdegradowanego przemysłowego terenu do natury. Rewitalizacja murowanych stajni na terenie starej cegielni stworzyła miejsce niepowtarzalne i wyjątkowe. Ujeżdżalnie stały się tarasami, na drewnianych konstrukcjach wiszą paprocie, a stare ceglane kolumny porastają bluszcze.

Strefy chill oraz tarasy znajdujące się przy każdym z obiektów stanowią dopełnienie magicznych przestrzeni Małej i Dużej Stajni tworząc strefy wypoczynkowe blisko natury podczas organizowanych wydarzeń. To miejsca, które mogą być wykorzystane na wiele sposobów m.in. na prezentacje, strefy gastronomiczne czy mini koncerty. Niezależną przestrzeń zewnętrzną stanowią leśne polany, które są zjawiskową przestrzenią między innymi na uroczystości ślubów plenerowych, śniadań prasowych czy koncertów.

Miejsce powstało w duchu zero waste – wszędzie tam, gdzie można było pozyskać coś z drugiej ręki i lokalnie, zostało wykorzystane. Jednocześnie tam, gdzie to możliwe, powstrzymano się od zakupu nowych rzeczy, stawiając na nadawanie świetności rzeczom, które skończyłyby swój żywot jako odpady. Przy tworzeniu obiektu wykorzystano jedynie drewno ze sprawdzonych źródeł, a także odzyskane w sposób przyjazny środowisku szkło czy metal.

W ten sposób powstała przestrzeń eventowa, której integralną częścią architektury jest zieleń.

Więcej informacji oraz zdjęć znajdziecie na stronie oficlanej stronie: https://cicha23.pl/