O mnie

Nazywam się Mateusz Przysucha

Jestem pomysłodawcą oraz założycielem grupy Projekt Wesele.

Ponoć człowieka można zainteresować po 7 sekundach czytanego tekstu.

Żeby przeczytać całość, potrzeba tą siódemkę, pomnożyć przez liczbę dziesięć, ale mam nadzieję, że Cię zaciekawię i dotrwasz do końca. Możesz pomyśleć, że tekst jest próżny oraz dużo w nim chwalenia się.

Odwiodę Cię od tej myśli. Poprzez tak dokładny opis, chcę żebyś poznał mnie jak najlepiej, więc nie przedłużajmy i zacznijmy.

Muzyka to całe moje życie

Zarówno prywatnie jak i zawodowe. Nigdy nie pracowałem w pracy na etat, ponieważ postanowiłem sobie, że będę pracował i żył wyłącznie z pasji.

Mogę się pochwalić, że do tej pory idzie mi to doskonale i dzięki temu jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem.

Jak to się zaczęło ?

Na komunię dostałem od rodziców swoją pierwszą i wymarzoną wieże, a za pieniądze z komunii , kupiłem tak zwaną mp trójkę, co w latach 2003-2004 było wielkim przełomem w świecie muzyki.

Od tamtej pory muzyka to nieodłączony element mojego życia.

Jak to wszystko się zaczeło

Już w szkole podstawowej nagrywałem płyty cd i podrzucałem szkolnemu „djowi”.

Również w szkole podstawowej prowadziłem apele szkolne, co w przyszłości , zaowocowało tym, że nie stresują mnie wystąpienia publiczne i czuję się w nich jak ryba w wodzie, a mikrofon w dłoni, nie jest mi obcy.

W gimnazjum oraz w liceum byłem opiekunem radiowęzła , a w szkole średniej, dodatkowo byłem odpowiedzialny za szkolną aulę, przeprowadzanie szkolnych apeli oraz dbanie o sprzęt nagłośnieniowy.

W 2007 roku nauczyłem się grać za pomocą myszki i klawiatury na programie virtual dj i próbowałem swoich sił w internetowych audycjach. W 2008 roku kupiłem swoją pierwszą djską konsolę i od tamtej pory zacząłem traktować djing na poważnie. Wyznaczyłem sobie od samego początku ambitne cele, co skutkowało rzuceniem się na głęboką wodę.

Bardzo szybko zadebiutowałem w radiu internetowym i przez długi czas to właśnie internetowe audycję, z kamerą online lub bez, były moją największa pasją

Kolekcjonowanie wiedzy oraz doświadczenia.

W przełomie 2011/ 2012 roku jako 15/16 latek zacząłem pracę w małej dyskotece w mojej rodzinnej miejscowości. Dyskoteki odbywały się od 8 do 12 razy w miesiącu.

Od tego czasu bardzo wiele się nauczyłem. Grałem imprezy tematyczne oraz okolicznościowe. Prowadziłem sylwestry, andrzejki i inne tego typu imprezy.

Postanowiłem się rozwijać dalej i zacząłem grę na własną rękę.

Przeszedłem w swojej drodze dja przez wszystkie możliwe imprezy, grałem dyskoteki szkolne, bale gimnazjalne, połowinki i półmetki, osiemnastki, studniówki, wszelkie trzydziestki, czterdziestki, analogicznie do nawet 90 urodzin. 3 razy zagrałem również w klubie X Demon Zielona Góra.

Przez te wszystkie lata zebrałem ogromne doświadczenie, oraz wiedzę.

Wesela w Polsce i na świecie

Potrafię pogodzić na parkiecie zarówno tych młodszych, jak i starszych.

Od kilku lat moim konikiem jest granie wesel i to one sprawiają mi najwięcej przyjemności.

Grałem już chyba w każdym województwie, a raz zdarzyło mi się zagrać nawet zza granicą, a mianowicie w Berlinie, na polsko-niemieckim weselu Maji i Arifa.

Mam za sobą wiele międzynarodowych wesel. Grałem między innymi dla Włochów, Holendrów, Niemców, Anglików, Amerykanów, Greków a nawet gości z Indii 🙂

Znam dzięki temu wiele zwyczajów oraz tradycji, a moja biblioteka muzyczna, jest niesamowicie rozbudowana. Potrafię poprowadzić wesele po angielsku i niemiecku. Nie ma stylu muzycznego, w którym się nie odnajdę.

Co poza muzyką?

Jakiś czas temu spełniłem swoje największe marzenie z dzieciństwa i wystąpiłem w TVN,  ESKA TV oraz wszystkich największych ogólnopolskich mediach.

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Kocham tą historię i chętnie Ci ją opowiem.

Co jeszcze ? Na pewno sport!

Pływam na windsurfingu, jeżdżę na nartach oraz snowbordzie, wiele lat trenowałem piłkę nożną oraz siatkówkę.

Kocham grać w wszystkie sporty drużynowe. Moją drugą pasją jest też siłownia, mam ukończony kurs trenera personalnego, a od 2020 roku jestem również trenerem na siłowni Fun Fit Zielona Góra.

Odpowiadam tam za treningi indoor cycling, które są bardzo mocno połączone z muzyką oraz djką.

Kocham również adrenalinę i góry.

Mogę się pochwalić, że zdobyłem Rysy oraz wiele innych szczytów. Skakałem z spadochronu oraz bungee, a w energilandi czuję się jak w domu. Teraz znacie już mnie prawie na wylot 🙂

Zadzwońcie, napiszcie, wpadnijcie do mnie na kawę. Teraz chętnie ja poznam was i z wielką przyjemnością posłucham waszej wizji wymarzonego wesela 🙂

Piąteczka i pozdrawiam, Mateusz Przysucha 🙂

Gratuluję dotrwania do końca!

Sprawdźcie również moją listę z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

Posłuchaj mojej Playlisty!

Serdecznie zapraszam do przesłuchania mojej weselnej playlisty. Znajdziecie na niej moje ulubione kawałki, które porwą do tańca każdego!